אהרון לב-רן<br>מנהל פיתוח עסקי

אהרון הוא יזם ותיק בעולמות ההייטק ומשקיע עם נסיון של למעלה מעשור. אהרון שימש בעברו כמנכ"ל של 2 חברות הייטק וכמנהל פיתוח עסקי והשקעות ב – Family Office אמריקאי-ישראלי.
לאהרון נסיון רב בגיוסים של מיליוני דולרים לחברות טכנולוגיה בסבבי גיוס שונים, החל משלב ה Pre Seed ועד להנפקות ול- Spac.

צליל דג'אווי<br>מנהלת שיווק

Peak Ventures | צליל דג'אווי, מנהלת שיווק

צליל היא מנהלת השיווק של peak. צליל מומחית בתחום המיתוג והאסטרטגייה השיווקית, עם נסיון של מעל לעשור בניהול הפעילות השיווקית המקומית של מותגים בתאגידים בינלאומיים.
לצליל נסיון עשיר בהובלת קמפיינים חוצי פלטפורמות והבאת מותגים ליעדם ולביצועים עסקיים. בין היתר, צליל מנהלת כיום את מחלקת השיווק של חברת The-Founders, המעניקה שירותי פיננסים ושיווקיים אסטרטגים למעל ל-60 סטרטאפים בשלבי early stage במגוון וורטיקלים כגון: Deeptech, Fintech, Cyber, E-sport gaming, IOT ועוד.

נח פיקהולץ<br> Advisory

Peak Ventures | נח פיקהולץ

נח הוא שותף בקרן הגידור עטורת הפרסים ו CRO בחברת FinTech ישראלית.
לנח ניסיון עשיר בתפקידי ניהול בקרנות הון סיכון, ניהול השקעות וניהול קשרי משקיעים, בשתי קרנות הון סיכון ישראליות מובילות ובקרן הון סיכון אמריקאית המתמחה בתחום הבריאות.
נח הינו LP במספר קרנות הון סיכון ואנג'ל בכ – 50 סטארט-אפים.

זיו אלול <br>חבר דירקטוריון

Peak Ventures | זיו אלול

זיו הוא יזם, ייסד וניהל את חברת Interactive והוביל אותה להישגים יוצאי דופן, עד אשר נמכרה לחברת Fyber N.V, גם בה הוא מונה למנכ"ל והוביל את החברה לרכישה ע"י חברת Digital Turbine תמורת 600 מיליון דולר. זיו היה קצין בקבע שנים רבות והשתחרר בדרגת סא"ל במילואים, וכיום משמש גם כחבר בשלוחה הישראלית של YPO- Young Presidents Organization.

עמירם ישראל<br>מייסד ו- CFO

Peak Ventures | עמירם ישראל

עמירם הוא CFO ושותף מייסד ב peak.
עמירם הוא כלכלן בכיר ורו"ח מנוסה, שימש כ-CFO במגוון חברות סטארט-אפ והינו בעל ניסיון עשיר בליווי חברות הייטק גלובליות, בגיוסי הון, מיזוגים ורכישות.

תומר היימס<br>מייסד ו- COO

Peak Ventures | תומס היימס

תומר הוא COO ושותף מייסד ב peak.
תומר הוא יזם עם מומחיות של מעל לעשור בתחום הפיתוח העסקי, האסטרטגיה וניהול מו"מ. תומר מביא עימו נסיון עשיר בהטמעת טכנולוגיות בחברות ובניית תהליכים ארגוניים לתמיכה במערך המכירות והפיתוח העסקי בחברות.

ליטל לשם <br>מייסדת ו- CBDO

Peak Ventures | ליטל לשם

ליטל היא מייסדת ומנהלת הפיתוח העסקי ב- peak.
ליטל היא יזמת ויועצת לתאגידים בתחומי ביטחון לאומי תעופה וסייבר. ליטל הינה שותפה מייסדת של חברת Carbyne שמשנה את הדרך בה אזרחים מתקשרים עם גופי ההצלה והחירום, הייתה חלק מהצוות הראשוני של מובילאיי-אינטל בארה"ב- לאחר האקזיט הגדול ב15.3 מיליארד דולר, שותפה בקבוצת ההשקעות האמריקאית Frontier כמובילת החדשנות והפיתוח העסקי הגלובלי, שותפה בחברת Comframe ודירקטורית במס׳ חברות בנלאומיות, ממקימי הועדה העסקית של ישראל והאמירויות.
לליטל ניסיון עשיר בליווי חברות סטארט-אפ בשלבי צמיחה מהירה לחברות פעילות ומצליחות.

יזהר שי<br> יו"ר הדירקטוריון

Peak Ventures | יו"ר הדירקטוריון יזהר שי

ח"כ ושר המדע והטכנולוגיה לשעבר, חבר קבינט הקורונה. יזם הייטק ומשקיע הון סיכון, פעיל חברתי. יזהר הוא כיום Venture Partner בקרן ההון סיכון Disruptive AI, דירקטור במספר חברות ופעיל במרחב הציבורי. לפני כניסתו לחיים הפוליטיים היה יזהר יזם הייטק, מנכ"ל של חברות סטארט-אפ, חבר בדירקטוריונים, משקיע הון סיכון ומנטור ליזמים. יזהר היה שותף מנהל בקרן ההון סיכון Canaan Partners Israel , שימש כחבר דירקטוריון בחברות סטארט-אפ מבטיחות, והיה שותף במספר אקזיטים מרשימים. יזהר נבחר לרשימת מאה האנשים המשפיעים בהייטק הישראלי, על ידי גיקטיים. כמו כן, יזהר נכלל ברשימת 70 האנשים המהווים דוגמא ומופת בהייטק הישראלי, בפרויקט מיוחד שנערך לכבוד יום העצמאות ה – 70 למדינה. בנוסף, קהילת VCFORU הגדירה את יזהר שי כאחד מ – 20 המשקיעים המובילים בישראל לשלבים המוקדמים.

אנה ליפניק לוי <br>מייסדת ו- CMO

Peak Ventures | אנה ליפניק לוי

אנה היא CMO ושותפה מייסדת ב peak.
אנה היא מומחית בתחום האסטרטגיה השיווקית והתקשורתית הגלובלית, ובבניית מותגי על. בעלת ניסיון עשיר בהובלת מהלכי שיווק חוצי פלטפורמות בתפקידי ניהול בכירים בתאגידים טכנולוגיים בינלאומיים ובניית אסטרטגיות שיווק גלובליות לסטרטאפים. בין היתר הקימה את מערכי השיווק בתאגידים Samsung ו-Huawei בישראל, וכיום שותפה מייסדת בחברת The-Founders, המעניקה שירותי פיננסים ושיווקיים אסטרטגים למעל ל-60 סטרטאפים בשלבי early stage במגוון וורטיקלים כגון: Deeptech, Fintech, Cyber, E-sport gaming, IOT ועוד. בעשור האחרון אנה מנטורית לסטארט-אפים ומרצה במגוון אוניברסיטאות ותוכניות אקסלרציה.

אביעד שורק <br>מייסד ו- CEO

Peak Ventures | אביעד שורק

אביעד הוא מנכ"ל ושותף מייסד ב peak.

אביעד הוא כלכלן בכיר, שימש כ-CFO במגוון חברות סטארט-אפ וקרנות הון סיכון ומביא עימו ניסיון עשיר של מעל לעשור בעולמות ההייטק, ההשקעות, המיזוגים, הרכישות ופיתוח האסטרטגיה העסקית.